DOKO s.r.o.

logo_doko.gif, 3 kB

Dovozce výdejních stojanů Nuovo Pignone pro Českou republiku a Slovensko. Firma dosud realizovala dodávky a montáže technologií na 130 ČS LPG, které byly u některých LPG rozšířeny o průmyslové plnění PB lahví.


TATSUNO-BENČ EUROPE a.s.

logo_benc.gif, 2 kB

Česko-japonská firma TATSUNO-BENČ EUROPE a.s. vybavuje čerpací stanice horní technologií, kterou tvoří výdejní stojany, řídící a monitorovací systémy včetně dalších doplňků a příslušenství.


PH GIA spol. s r.o.

logo_phg.gif, 2 kB

Společnost PH GIA spol. s r.o. působí jako výhradní zástupce a autorizovaný prodejce světového výrobce výdejních technologií čerpacích stanic zn. DRESSER WAYNE PIGNONE pro území České republiky. Zabývá se především dodávkami výdejních stojanů, řídících systémů, manažerských systémů, platebních terminálů, a dalšího hardwaru i softwaru pro veřejné i neveřejné čerpací stanice.

Bonett Bohemia, a.s.

logo_bonett.jpg, 8 kB

Mezinárodně působící společnost, řešící projekty týkající se bioplynu v České i Slovenské republice, spolupracujeme s partnery na projektech v Polsku, Ukrajině i Bulharsku. Nabízené produkty pocházejí jak ze zemí, kde mají se CNG a bioplynovými projekty velké zkušenosti (USA, Kanada, země ES), tak i od kvalitních domácích dodavatelů.

BCF TECHNOLOGY s.r.o.

logo_bcf.jpg, 10 kB

Firma zajišťuje veškeré technické náležitosti týkající se chodu čerpacích stanic LPG a plníren PB lahví v co nejlepší kvalitě. Rovněž vlastní výrobní závod a je nositelem oprávnění stavět, opravovat, revidovat veškerá zařízení a technologie určené pro distribuci, skladování a spotřebovávání propanu a propan butanu a zemního plynu CNG.


E-Mail: info@infogate-cz.eu | WWW: www.infogate-cz.eu